Op woensdag 28 oktober organiseren de vrijwilligers van Boezem & Co weer een gezellige filmavond. Op het grote scherm draait deze avond de tragikomische Nederlandse film De Beentjes van Sint-Hildegard.
De film gaat over een oudere veearts die al 35 jaar samen is met zijn vrouw. Langzaam krijgt hij het gevoel dat hij binnen zijn huwelijk weinig ruimte voor zichzelf heeft. Om daar verandering in te brengen, bedenkt hij een bijzonder plan. Een film met humor en herkenbare situaties over liefde, vrijheid en samenleven.
Aanmelden en kosten
De kosten bedragen € 3,50 per persoon, bij voorkeur te betalen per pin. Dit is inclusief entree, koffie en een bakje popcorn. Overige drankjes zijn tegen betaling verkrijgbaar.
Aanmelden kan bij Linda van der Wal via linda.vanderwal@welzijnhw.nl of 06 – 82 84 84 67.
Locatie: Boezem & Co, Boezemsingel 7, Oud-Beijerland. De deuren van Boezem & Co openen om 19.30 uur. Om 20.00 uur start de film.
